Ukończyła studia na kierunku lekarsko-dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu w 2013 r. Po ukończeniu stażu dyplomowego rozpoczęła szkolenie specjalizacyjne w Instytucie Stomatologii i Medycyny Ogólnej w Katowicach w latach 2014-2018, w trakcie którego uczestniczyłam w licznych kursach specjalistycznych, a także odbyła staże w najlepszych klinikach specjalistycznych na Śląsku.
W 2018 r uzyskałam tytuł Specjalisty Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją. Stale podnosi swoją wiedzę zawodową uczestnicząc w teoretycznych i praktycznych kursach doskonalących. Posiada liczne certyfikaty ukończonych szkoleń.

Szczególnie interesuje się stomatologią estetyczną i nowoczesną endodoncją. Specjalizuje się w endodoncji w mikroskopie zabiegowym to główny obszar jej zainteresowań, w którym się nieustannie zawodowo rozwija. Swoim podejściem i umiejętnościami stara się zmieniać utarte podejście Pacjentów do leczenia kanałowego, dbając o to, by zabieg leczenia był dla Pacjenta komfortowy i stanowił przyjemne wspomnienie.

W swojej pracy stawia na indywidualne podejście do Pacjentów oraz przyjazną atmosferę.