Specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej, implantologii, periodontologii oraz protetyce. W Eurodental przeprowadza zabiegi chirurgiczno–implantologiczne oraz skomplikowane rekonstrukcje kości wyrostków zębodołowych w sedacji.

W 2003 roku ukończyła wydział stomatologii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Staże i praktyki odbyła w klinice DRRUSS w Toronto w Kanadzie. Posiada wieloletnie doświadczenie w implantologii, chirurgii stomatologicznej i periodontologii. Z Centrum Stomatologicznym EURODENTAL związana jest od 2004 roku, gdzie od początku praktyki specjalizowała się w minimalnie inwazyjnych technikach operacyjnych, mikrochirurgii i pracy w powiększeniu. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w międzynarodowych konferencjach i szkoleniach na całym świecie, ucząc się od największych autorytetów w tej dziedzinie jak Marcus Huerzeler, Jonas Wachtel czy Giovanni Zucchelli.

Jest międzynarodowym wykładowcą w dziedzinie implantologii. Specjalizuje się w implantologii natychmiastowej. W 2018 rozpoczęła studia doktoranckie na Uniwersytecie w Luksemburgu w dziedzinie cyfrowych technik w Implantologii i Periodontologii. Członek prestiżowych organizacji International Team for Implantology ITI oraz Women in Implantology WIN.

Płynnie mówi w języku angielskim.

Prywatnie jej hobby to nurkowanie techniczne i żeglarstwo.