Umów wizytę telefonicznie: 224 600 700 lub przez

Portal Pacjenta

Aktualności

Zasady realizacji usług stomatologicznych

30-03-2020

Placówki LUX MED Stomatologia ze względu na panujący stan epidemii działają w specjalnym trybie. Ponieważ zdecydowania większość (około 90%) świadczeń stomatologicznych to procedury, podczas których powstaje aerozol wody i cząsteczek śliny, zagrożenie zakażeniem koronawirusem  SARS-CoV-2 drogą kropelkową jest dużo większe, niż w poradniach innych specjalizacji.

By zadbać o bezpieczeństwo Pacjentów i personelu medycznego stosujemy się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.  Co to oznacza?

  • W placówkach przyjmujemy Pacjentów tylko w pilnych przypadkach.
  • Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 224 600 700. Po wywiadzie medycznym, nasi Pracownicy zadecydują czy Pacjent wymaga pilnej wizyty w placówce.
  • Wizyty planowe zostają przełożone na późniejszy termin.
  • W placówkach stosujemy rygorystyczne procedury bezpieczeństwa i higieny

 

Porady Telemedyczne ze stomatologiem

Lekarze stomatolodzy, którzy do tej pory przyjmowali Pacjentów w centrach medycznych, świadczą teraz Porady Telemedyczne, a Ty możesz korzystać z bezpiecznych porad bez konieczności wychodzenia z domu. Od teraz dostępne są one dla każdego kto potrzebuje konsultacji ze stomatologiem, niezależnie od tego czy posiada Opiekę Medyczną w Grupie LUX MED.

—>Kliknij tutaj, żeby wykupić Poradę lekarską w zakresie stomatologii zachowawczej przez telefon.

 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi zasadami pracy placówek stomatologicznych – Pobierz dokument w formacie .pdf

Sprawdź inne aktualności: